Nejprodávanější sluchátka

Sluchátka jsou naprosto neodmyslitelným doplňkem pro každého teenagera. Většina z nich je používá k poslechu hudby, někdo jenom jako módní doplněk. Za poslední roky prošla velkým vývojem, a i sluchátka ze střední cenové relace mohou nabídnout velmi kvalitní zvuk.

nejprodávanější sluchátka do uší

Sluchátka do uší jsou velmi praktická. Všude se vejdou a jsou naprosto ideálním doplňkem mobilních telefonů a MP3 přehrávačů. Vyrábí se v mnoha barevných provedeních, ale ne každému tento typ vyhovuje. Základní model takových sluchátek bývá přibalený i k mobilním telefonům. Tam je v nich i integrovaná anténa na FM příjem.

nejprodávanější sluchátka za uši

Sluchátka s konstrukcí, která se dává za uši se hodí hlavně na ven, nebo i na sport. Ne každému vyhovuje, ale rozhodně je menší a skladnější než u sluchátek přes hlavu a drží lépe než sluchátka do uší.

nejprodávanější sluchátka přes hlavu – náhlavní

Takzvaně náhlavní konstrukce sluchátek je nejstarším typem, který je stále velmi hojně využíván. Dnes se vyrábí i ve skládacím provedení, které dokáže ušetřit dost místa. V případě že je chcete používat i pro komunikaci přes počítač, mohou být doplněna mikrofonem. Používají se hlavně doma a ve studiích, a obecně by se dalo říct, že nabídnou nejkvalitnější poslech.

Nejprodávanější bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka se hodí pro každého, kdo se chce nebo potřebuje obejít bez kabelů. Jejich nevýhodou je, že k provozu potřebují oproti ostatním typům baterie. Což samozřejmě při delším používání vyžaduje dobití nebo výměnu akumulátoru. Spojení se zdrojem muziky zajišťuje technologie WiFi nebo Bluetooth.

Nejprodávanější sluchátka

Nejprodávanější sluchátka v 1. pololetí roku 2019:

  1. Apple AirPods MMEF2ZM/A – kdo by čekal něco jiného. Populární bezdrátová sluchátka do uší, která se umí spojit s jakýmkoliv zařízením s BlueTooth.
  2. Xiaomi Mi AirDots – levnější varianta výše uvedených sluchátek.
  3. Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless – populární model bezdrátových náhlavních sluchátek.
  4. Samsung SM-R170 – bezdrátové „špunty“ do uší od velmi známého korejského výrobce.
  5. Niceboy HIVE – levnější model bezdrátových náhlavních sluchátek pro méně náročné.

Nejprodávanější sluchátka