Nejprodávanější dětské postele

Nejprodávanější dětské postele

Pro každou Vaši ratolest je postel velmi důležitou součástí dětského pokoje. Stejně jako dospělý i každé malé dítě potřebuje kvalitní odpočinek, a tak se určitě v postýlce musí cítit opravdu dobře po celou noc. Nejmenší děti spí obvykle v uzavřené postýlce, nebo košíku, protože jim takový prostor vyhovuje. Celé týdny byly v maminčině bříšku a tak jsou na stísněné prostory zvyklé.

Později už potřebuje z postele samo vstávat a také chodit spát. Zpočátku se to řeší pouze vyndáním několika tyček, pokud to tedy postel s ohrádkou umožňuje. To je ale řešení jenom dočasné. Jak dítě roste, potřebuje stejně postel větší.

V obchodech lze také poměrně výhodně zakoupit takzvané „rostoucí“ postele. Jejich délka se dá upravovat, podle to jak Vám dítko roste. Výhodou je, že dokud je nerozložíte nebo nevysunete (podle konkrétního typu) úplně, zabírají méně místa v pokoji. Navíc nemusíte kupovat tak často novou.

Pokud se právě chystáte dětskou postel zakoupit, možná Vám pomůže přehled těch nejprodávanějších v českých eshopech. Ne že by automaticky znamenalo, že to co se nejvíc prodává je také nejlepší, ale pokud se například nemůžete rozhodnout mezi dvěma modely tak se inspirace v tom co kupují ostatní může hodit.

Nejprodávanější dětské postele v 1. pololetí roku 2019:

  1. Klups Safari Žirafa bílá – nejprodávanější dětská postýlka pro nejmenší dětičky, která zároveň patří k těm nejlevnějším vůbec. Samozřejmě má vyndávací tyčky a polohovací rošt.
  2. Klups Kompakt bílá – postýlka pro nejmenší s integrovanou komodou a přebalovacím pultem.
  3. Gazel Sendy – dětská postel z masivu, ze které lze s pomocí přídavného dílu udělat zvýšené lůžko.