Nejprodávanější přebalovací pulty

Nejprodávanější přebalovací pulty

Přebalovací pult je velmi důležitou výbavou pro každou čerstvou maminku. Protože dítě od novorozence až do věku třeba i dvou let potřebuje plínky, je potřeba vhodné místo kde je vyměnit a provést hygienu. Samozřejmě že v případě nouze lze prcka přebalit téměř kdykoliv, ale v domácím prostředí je přece jenom určitě pohodlí potřeba. Navíc se hodí i nějaký ten odkládací a úložný prostor. Hlavně proto, že dítko se začne brzy vrtět a otáčet a tak musíte mít všechno po ruce.

Nejprodávanější přebalovací pulty v 1. pololetí roku 2019:

  1. Scarlett Jáš přírodní – lehký přebalovací pult v přírodním borovém provedení s otevřeným úložným prostorem. Patří k nejlevnějším variantám. Díky kolečkům se dá přesouvat, při používaní se dá samozřejmě zabrzdit.
  2. Klups Paula Latte – velice praktický pult se třemi šuplíky, ve velmi povedeném barevné provedení.
  3. ROBA Závěsný pult – zajímavé řešení, které může využít každý kdo má nedostatek místa v bytě. Pult je zavěšený na zeď a dá se i sklopit. Nosnost je až 15 kilogramů, což je naprosto dostačující.
  4. CAM stůl Aqua Col.240 – praktický přebalovací pult s vaničkou, který usnadní i koupání.
  5. Klups Medvídek s hvězdou – komoda s prostorem pro přebalování, která je součástí celé sady nábytku do dětského pokoje. Využít se ale dá i samostatně.

Nejprodávanější přebalovací pulty