Nejprodávanější kávovary

Nejprodávanější kávovary

Pro mnoho lidí je dobrá káva důležitou součástí života. Není tak divu, že se kávovary objevují nejenom v barech a restauracích, ale i v domácnostech. Čím dál více lidí si tak může vychutnat skvělou kávu i v domácím prostředí a ještě „zamachrovat“ před návštěvou.

Kapslový kávovar

Nejlevnější alternativou jsou jednoznačně kávovary kapslové. Jejich pořizovací cena je jednoznačně nejnižší a mnohdy je i pod 1000 korun. K výrobě kávy ale potřebují speciální kapsle, které nejsou zrovna nejlevnější. Kvalita nápoje se potom také nedá srovnat s klasickým pákovým kávovarem. K dispozici jsou i neoriginální kapsle, které vyjdou levněji.

Automatický kávovar

Automatický kávovar je důmyslný stroj na přípravu vynikající kávy. Umí si sám kávu umlít a připravit různé typy skvělého nápoje. Nejčastěji je najdete v barech, restauracích a nebo třeba ve firmách. V určitých intervalech potřebují odvápnění, jinak žádnou zvláštní údržbu.

Pákový kávovar

Pákové kávovary jsou přístroje pro opravdové znalce. Je s nimi sice podstatně více práce než s kávovary automatickými, ale výsledek stojí rozhodně za to. Jsou náročné především na údržbu, ale zase si můžete například kávu namlít na požadovanou hrubost.

Nejprodávanější kávovary

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *