Nejprodávanější elektrokola

Nejprodávanější elektrokola

Nejenom na našem trhu, ale prakticky ve všech vyspělých zemích prožívají elektrokola obrovský boom. Kombinují v sobě volnost zdravého pohybu ne čerstvém vzduchu s pohodlím automatického pohonu bez velké námahy. Pokud plánujete elektrokolo koupit pak Vám možná pomůže přehled těch nejprodávanějších modelů na našem internetovém trhu.

Samozřejmě že nemusí platit, že to co je nejprodávanější, je zároveň i nejlepší, ale pokud se například nebudete moct rozhodnout mezi dvěma modely, možná Vám přehled napoví.

Jednou z možností kterou máte je koupit kompletní elektrokolo, druhou potom montáž pohonu na Vaše stávající kolo. Tato možnost se volí obvykle v případě, že máte nějaké speciální požadavky, nebo opravdu kvalitní kolo. V těchto případech je většinou baterie umístěná v nosiči, protože to je minimální zásah do konstrukce. Na klasické kolo lze domontovat jak motor středový, tak i zadní.

Nutno podotknou že i díky rozmachu v posledních letech a zvyšující se konkurenci se cena výrazně snížila a stala se dostupnější pro širší skupinu lidí.

Nejprodávanější elektrokola jaro 2019

  1. Leader Fox Altar 2018 – zajímavé horské elektrokolo českého výrobce, které je k dispozici ve čtyřech barevných variantách.
  2. Apache Matto E7 2018 – oblíbené kolo v „trekové“ verzi, které osloví mnoho zákazníků především poctivou pořizovací cenou.

  3. Crussis e-Largo 7.4-S 2019 – velice atraktivní trekové kolo s dojezdem až 150 kilometrů.

  4. Lectron Voyager RX 2019 – trekové elektrokolo se skvělým poměrem mezi kvalitou a pořizovací cenou. Potěší také atraktivním designem.

  5. Crussis e-Savela 1.3 2018 – oblíbené dámské elektrokolo nejenom do města, s dojezdem až 110 kilometrů.

Nejprodávanější elektrokola