Nejprodávanější čtečky paměťových karet

Nejprodávanější čtečky paměťových karet

Čtečka paměťových karet je už pěknou dobu důležitou součástí stolních počítačů i notebooků. U novějších modelů je už velmi často integrována už přímo do skříně, ale pokud ne tak stále existuje možnost připojení čtečky externí, nejčastěji s pomocí portu USB.

Zajišťuje snadné stažení dat z mobilních telefonů a nebo třeba digitálních fotoaparátů. Paměťové karty ale dnes používají i mnohé další přístroje, jako například kamery do auta, nebo i autorádia a podobně.

Nejprodávanější čtečky paměťových karet v 1. pololetí roku 2021:

 1. Axagon CRE-SAC – externí čtečka karet, kterou lze kromě PC použít i s mobilním telefonem.

 2. Transcend TS-RDF5 – levná čtečka s podporou USB 3.0

 3. CONNECT IT CI-56 – čtečka SD, SDHC, microSD, miniSD, MS, MS Pro, MS Pro DUO, MS M2 za super cenu.

 4. Gembird UHB-CR3-01 – čtečka se dvěma sloty a podporou USB 3.0

 5. AXAGON CRE-S2 – kompaktní čtečka všech běžných typů karet.

Nejprodávanější čtečky paměťových karet ve 2. pololetí roku 2020:

 1. Axagon CRE-X1 – externí čtečka paměťových karet, kterou pouze stačí vložit do USB portu. Poradí si s kartami formátů: microSD / microSDHC / microSDXC / TransFlash, SecureDigital, SDHC, SDXC, MultiMedia Card, MMC 4.0, MMC Dual Voltage, MMC mobile, RS-MMC, s adaptérem miniSD, MMC Micro.
 2. AXAGON CRE-D4 – miniaturní čtečka karet velikosti běžného flash disku která si poradí s kartami SD, microSD, MMC i MemoryStick.
 3. Kingston MobileLite G4 USB 3.0 FCR-MLG4 – kvalitní čtečka známého výrobce pro porty USB 3.0
 4. Akasa AK-CR-03BK – oblíbená čtečka bankovních karet /Smart Card/, kterou stačí pouze připojit do USB portu a používat.
 5. DeLock Delock 91583 – čtečka pro XQD paměťové karty s připojením USB.

Nejprodávanější čtečky paměťových karet v 1. pololetí roku 2020:

 1. AXAGON CRE-S2 – externí čteřka paměťových karet, kterou pouze stačí vložit do USB portu. Poradí si s kartami formátů: microSD / microSDHC / microSDXC / TransFlash, SecureDigital, SDHC, SDXC, MultiMedia Card, MMC 4.0, MMC Dual Voltage, MMC mobile, RS-MMC, s adaptérem miniSD, MMC Micro.
 2. Akasa AK-CR-03BK – oblíbená čtečka bankovních karet /Smart Card/, kterou stačí pouze připojit do USB portu a používat.
 3. Kingston G2 microSD/ SDHC/ SDXC USB 2.0 FCR-MRG2 – opravdu miniaturní čtečka karet, kterou stačí pouze zasunout do USB portu.
 4. Kingston MobileLite G4 USB 3.0 FCR-MLG4 – kompaktní čtečka paměťových karet, která potěší také tím že umí využít rychlost portu USB 3.0
 5. Transcend TS-RDF9K2 – rychlá čtečka s podporou USB 3.0, která si poradí s formáty SD / microSD/ CompactFlash.

Nejprodávanější čtečky paměťových karet

 

Similar Posts