Nejprodávanější chytré hodinky

Nejprodávanější chytré hodinky

Chytré hodinky jsou už pár let vyhledávaným pomocníkem nejenom pro sportovce. V závislosti na konkrétním modelu mohou být vybaveny celou řadou užitečných funkcí. Umí se spárovat s mobilním telefonem, zobrazovat upozornění na SMS nebo hovory, a některé modely s mikrofonem a reproduktorem dokonce hovory vyřizovat.

Nejčastěji jsou však využívány sportovci, kterým plní funkci jakého si osobního trenéra. Shromažďují důležité informace o pohybu a dokáží je prostřednictvím nejrůznějších aplikací také vyhodnotit. S pomocí GPS zaznamenají trasu, umí měřit rychlost, spálené kalorie a prostřednictvím senzoru také tepovou frekvenci. To všechno jsou údaje, které pomohou zefektivnit trénink a pomoci se správnou přípravou.

Samozřejmě umí údaje také předávat do vaší oblíbené aplikace. Mnohé modely také umožňují stahovat nové designy ciferníku a také podle potřeby měnit pásek. Ze sportovních hodinek tak snadno můžete vykouzlit hodinky společenské.

Pokud použijete BlueTooth sluchátka, můžete přehrávat oblíbenou hudbu aniž by jste potřebovali MP3 přehrávač.

Cenový rozsah chytrých hodinek je velmi velký. Některé levnější modely si možná ani označení „chytré“ nezaslouží, ale jejich funkce si hold musíte ověřit před nákupem. Každý přece ocení něco jiného a má jiná očekávání.

Nejprodávanější chytré hodinky v první čtvrtletí roku 2019:

  1. Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800 – velmi oblíbené chytré hodinky, které jsou zároveň i stylovým módním doplňkem.
  2. Xiaomi Amazfit Bip – oblíbené smartwatch z nabídky čím dát populárnějšího čínského výrobce.
  3. Garmin vívoActive 3 – malé sportovní hodinky od známého výrobce navigací.
  4. Huawei Watch GT – nadupané hodinky z nabídky známého čínského výrobce.
  5. Apple Watch Series 3 42mm – populární stylové hodinky od velmi známého výrobce.

Nejprodávanější chytré hodinky