Nejprodávanější autorádia

Nejprodávanější autorádia

Autorádio je důležitou součástí elektrické výbavy většiny automobilů, a to nejenom těch osobních, ale i dodávek a náklaďáků. Dokážou poskytnou nejenom zábavu, ale třeba i důležité informace na cestách. Hlavně pokud cestujete často a na delší trasy, může být dobrým a vítaným společníkem, který neodmlouvá a upozorní Vás na zácpu nebo nehodu. Většina automobilů má nějaké to autorádio jako součást své výbavy. To však může s postupem času zaostávat, protože technika jde neustále dopředu.

Není tak problém nevyhovující rádio vyměnit za modernější a vychytanější model. Podle tvaru a umístění v palubní desce je někdy potřeba využít redukční rámeček, jindy stačí vyměnit pouze rádio. Hlavním důvodem proč se rádia i v poměrně nových vozech mění je třeba absence portu pro USB flash disk, na kterém můžete mít tisíce písniček, nebo třeba kvůli BlueTooth a možností spojení s mobilním telefonem.

Moderní rádia mají dokonce i vstupy pro ovládání z volantu. Při výměně původního modelu tak o tuto funkci nemusíte přijít. Naopak většina modelů dnes již oproti minulosti již nemá klasickou CD mechaniku. Ta je v dnešní době paměťových karet, flash disků, mobilních telefonů a iPodů opravdovým přežitkem. Všechna tato zařízení lze totiž s rádiem propojit a svou kapacitou CD disk zdaleka převyšují. To, že klasické originální CD obsahuje o dost kvalitnější zvuk se v autě stejně tak moc neprojeví. Ce se týká velikosti tak nejprodávanější přístroje zabírají na výšku jednu pozici tzv. 1 DIN. V prodeji jsou také rádia dvoudinová, která se hodí do vozů kde již takové vyšší rádio bylo, případně se dají prostřednictvím redukčního rámečku namontovat i do běžné pozice. Pak jejich čelní panel mírně vystupuje z palubní desky.

A protože mnoho výrobků také umožňuje změnit barvu a intenzitu podsvícení, můžete si je potom snadno přizpůsobit a sladit s barevným podsvícením interiéru Vašeho vozu.

Nejprodávanější autorádia Pioneer

Nejprodávanější autorádia Kenwood

Nejprodávanější autorádia Sony

Nejprodávanější autorádia JVC

Nejprodávanější autorádia
Nejprodávanější autorádia v 1. pololetí roku 2019:

  • Kenwood KMM-BT304 – oblíbené rádio známého výrobce, které umí připojit až dva mobilní telefony současně.
  • Pioneer SPH-10BT – oblíbené rádio s integrovaným držákem mobilního telefony.
  • Kenwood KMM-BT305 – velmi dobře prodávaný model z nejvyhledávanější hladiny.
  • JVC KW-M24BT – oblíbený dvoudinový model z nabídky známého výrobce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *